Polemik & Kulis
13 Şub 2019 14:10 Son Güncelleme: 13 Şub 2019 17:25

Oktay Kaynarca'nın bu sert sözleri kime?

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"daki ödeme krizi nedeniyle atv'nin 124. bölümden itibaren diziyi İç Yapımlar'a devretmesinin yankıları sürüyor.

Dün ekrana gelen bölümde yapımcı ve senarist Raci Şaşmaz'ın isminin jenerikte olmaması dikkat çekmişti. atv'nin her hafta düzenli ödeme yapılabilmesi için yapımcıyla aldığı bu karar sonrası gözler dizinin Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca'ya çevrildi.

Kaynarca 5 gün önce sosyal medya sayfasından düşünceli bir pozunu paylaşıp altına "Zor yola kolay insanlarla çıkarsan yolu da satarlar, yolcuyu da... Yolumuz açık olsun" yazmıştı.

 

Ünlü aktörün yaşanan bu son gelişme nedeniyle o göndermeyi yaptığı öne sürüldü.

Bu iddiaların internette yayılması üzerine konuyla ilgili Oktay Kaynarca'dan jet bir açıklama geldi. Ünlü oyuncu Raci Şaşmaz'la dostluğunun ve yol arkadaşlığının sürdüğünü belirterek şu yorumu yaptı:

"Açıklamam gerekir ki, bu fotoğrafımın altına koyduğum o yazı tamamen çok beğendiğim bir söz içindir. Herkes net olarak bilmelidir ki, Raci Şaşmaz'la dostluğumuz ve yol arkadaşlığımızda bir sıkıntı yoktur ve hayatımızın diğer dönemlerinde de hep devam edecektir. İsterseniz o sözü şöyle bağlayalım; 'Zor diyorsun, zor olacak ki imtihan olsun... Mevlana Celalettin."

Oktay Kaynarca ayrıca Raci Şaşmaz ile eski bir pozunu sosyal medyadan paylaşıp altına"O daha konuşmadı. O yüzden çok konuşan var. Yol dediğin nedir ki yanında yoldaşın varsa Hızır yoldaşın olsun Raci Şaşmaz" yazdı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O daha konuşmadı o yüzden çok konuşan var... Yol dediğin nedir ki yanında yoldaşın varsa .. Hızır yoldaşın olsun....#raci şaşmaz

oktaykaynarca (@oktaykaynarca)'in paylaştığı bir gönderi ()