Magazin
05 Kas 2018 14:45 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:57

Okan Can Yantır mı, Ziynet Sali mi? Sıla’ya o gece mesajları atan kişi kim? (Medyaradar/Özel)

Magazin basını son günlerde Ahmet Kural'ın Sıla'yı dövmesi ile çalkalanırken, olayın fitilini o gece gelen bir mesajın ateşlediği ortaya çıktı.

Sıla’ya gelen ve Ahmet Kural’ı çileden çıkaran o mesajın göndereninin kim olduğuna dair ise şu ana kadar iki önemli iddia ortaya atıldı.

ESKİ SEVGİLİ VE İTİRAF

İddialardan ilki, 29 Ekim gecesi saat 04.00'te başlayan kavgaya Okan Can Yantır neden oldu. Ahmet Kural, Sıla'nın ayrı olduğu dönemde Okan Can Yantır ile birlikte olduğunu öğrendi ve çılgına dövdü.

İkili, iddiaya göre 29 Ekim gecesi oyuncunun evindeki tartışmada eski defterleri açtı. Çiftin, ocak 2018'deki ayrılığına popçunun o dönem Okan Can Yantır'la buluşmasının neden olduğu konuşulmuştu. Kural da iddiaya göre olay gecesi popçuya Yantır'la aşk yaşayıp yaşamadığını sordu. Sıla'nın 'Hayır' yanıtına inanmayan Kural, ısrar etti.

Şarkıcı da dakikalar sonra Yantır'la aşk yaşadığını itiraf etti. Ayrı oldukları dönemde kimseyle birlikte olmadığını söyleyen Ahmet Kural, Sıla'yı evden kovdu. "Gitmeyeceğim" diyen Sıla, iddiaya göre oyuncuya bardak fırlattı. Bir diğer iddiaya göre ise Kural, Sıla'nın görüşmesini istemediği bir kadın arkadaşıyla sık sık bir araya gelmesi üzerine çıldırdı.

LEZBİYEN İLİŞKİ İDDİASI

İkinci ve daha çok dikkat çeken iddia ise Sıla’nın oldukça ünlü bir başka kadın şarkıcı ile aşk yaşadığı.

Beyaz TV sunucusu Bircan Bali’nin iddiasına göre; Ahmet Kural Sıla'ya ünlü şarkıcı Ziynet Sali’den gelen mesajları görünce kıyamet koptu.

Çünkü mesajlar Sıla ve Ziynet Sali arasında bir süredir devam eden lezbiyen ilişkiye yönelikti.