Gündem
14 Ara 2021 11:26 Son Güncelleme: 14 Ara 2021 11:32

Oğuzhan Uğur'dan dikkat çeken sözler! "Arabamın üzerinde mermi buldum"

Oğuzhan Uğur, HaberGlobal ekranlarında yayınlanan "Tarafını Seç" programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Uğur, "Geçen hafta arabamın üzerine mermi bırakıldı" dedi.

HaberGlobal'de Buket Aydın'ın sunduğu "Tarafını Seç" programının bu haftaki konukları, Ertuğrul Özkök ve Oğuzhan Uğur oldu. 

Programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Oğuzhan Uğur, geçen hafta arabasının üstüne notla birlikte mermi bırakıldığını açıkladı. Uğur, "Ben geçen hafta arabamın üzerinde mermi buldum yanında notla beraber" dedi.

 Oğuzhan Uğur'un açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Koca bir medya grubunda hata yaparsanız çok fazla insanı ilgilendirir. Öyle ki Ergenekon, Balyoz dönemindeki suskunluk çok fazla insanı ilgilendirdi. Biz nereden destek bulabileceğimizi, sesimizi nasıl duyurabileceğimizi  şaşırmıştık o dönem. Kahrolduk. Biz yine şanslıydık. Babam 6,5 yıl yattı içeride. Ben ona sarılabildim" ifadelerini kullanan Uğur, "Sizin gibi insanların hata yapma lüksü elbette var ama bizim kadar olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bir cümlenizle çok sayıda insan etkiliyorsunuz. Etkilenen insanlar hayatları ertesi gün yeni bir sayfa ile devam etmiyor." dedi.

Döviz kuru ve ekonominin Türkiye'de iktidarları değiştirdiğini ifade eden Uğur, "Benim için en iyi muhalefeti dolar, ekonomi yapıyor. Gerçekten partiler yanına çekseler ekonomik buhranı bu kadar ilerleyemezlerdi muhalefet konusunda. Ben onlara da kızıyorum. Benim istediğim gibi normal ama bu özgür olduğum için değil. Benim arabamın üzerine mermi bıraktılar. Daha yeni. Ben geçen hafta arabamın üzerinde mermi buldum yanında notla beraber. Ölü bir PKK'lı teröristin cebinden benim, kardeşimin fotoğrafı çıktı. Biz bunları da göze alıyoruz." dedi.