O iddiaya sessiz kalmadı! Seren Serengil Acun Ilıcalı'ya dava açacak!

Seren Serengil, TV8'de sunuculuk yapan Seray Sever'in canlı yayındaki sözlerinden dolayı Acun Ilıcalı'yı eleştirmiş, Ilıcalı da Serengil'e sözlerine karşılık vererek kendisinden iş istediğini ancak vermediklerini söylemişti. Serengil de bu sözlerin üzerine Ilıcalı'ya dava açmaya karar verdi.

O iddiaya sessiz kalmadı! Seren Serengil Acun Ilıcalı'ya dava açacak! - Sayfa 1

Acun Ilıcalı'nın Seren Serengil hakkındaki söylemlerinden sonra Seregil'den beklenen hamle geldi. Seren Serengil, karalama yapma suçundan Acun Ilıcalı'ya dava açmaya hazırlanıyor.

111
O iddiaya sessiz kalmadı! Seren Serengil Acun Ilıcalı'ya dava açacak! - Sayfa 2

TV8 Ekranlarında yayınlanan Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu'nun sunduğu ''Gel Yazın Konuşalım'' adlı magazin programında Seray Sever'in söylediği, ''Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin'' söylemlerini sert bir dille eleştirerek medya patronu Acun Ilıcalı'ya da göndermede bulunan Seren Serengil'e cevap Acun Ilıcalı'dan gelmişti. 

211
O iddiaya sessiz kalmadı! Seren Serengil Acun Ilıcalı'ya dava açacak! - Sayfa 3

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı bir paylaşım ile Seren Serengil'in TV8 kanalında çalışmak istediğini reddedilince ise karalamaya başladığını belirten şu cümleyi paylaşmıştı: ''Seren Serengil'in kanalımızı karalamaya çalışmasındaki sebep kanalımızda çalışmak istemesi ve reddedilmesi olabilir mi acaba? :)''

311
O iddiaya sessiz kalmadı! Seren Serengil Acun Ilıcalı'ya dava açacak! - Sayfa 4

Acun Ilıcalı'nın bu paylaşımı üzerine Seren Serengil'in ne diyeceği merak konusu iken beklenen hamle Serengil'den geldi. Şu sıralar, çocuk sahibi olmak için tedavi gören Seren Serengil, kendisi bir yorum yapmasa da avukatının basın açıklaması sayesinde bir açıklamada bulundu. 

411