Televizyon
04 Nis 2023 16:23 Son Güncelleme: 04 Nis 2023 16:59

O görüntüler Şahan Gökbakar'ı kızdırdı: "RTÜK buna nasıl müsaade ediyor?"

Nihat Hatipoğlu'na çıkan ve ağlayarak soru soran 8 yaşındaki Almila herkesi üzdü. "Benim babam beni ve annemi bırakıp gitti" diyerek ağlayan küçük kızı gören Şahan Gökbakar sosyal medyadan isyan etti. Gökbakar RTÜK'e de tepki gösterdi.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun iftar programında mikrofonda ağlayan küçük kız çocuğu sosyal medyada da gündem oldu. Almila adındaki küçük kız, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na "Benim babam beni ve annemi bırakıp gitti ben buna çok üzülüyorum. Şu an oruç tutuyor oruçu kabul olur mu?" derken ağlamaya başladı ve herkesi de ağlattı.

O anlar sosyal medyayı da ikiye böldü. Bir kısım bu kadar küçük bir çocuğun ekranda olmaması gerektiğini söyledi. Şahan Gökbakar da yaşananlara tepki gösterdi.

"ÇOCUKLARI KORUYUN!"
Son dönemde siyasi gündeme dair yorumlarıyla adından söz ettiren ünlü komedyen paylaşımında şunları söyledi:

"Nihat Hatipoglu'na çıkartılan minik bir kız çocuğu gördüm. 'Babam annemi ve beni bırakıp gitti, oruç tutuyor kabul olur mu?' diyerek ağlıyordu. Bu çok açık şekilde çocuk istismarıdır. Bu çocuğa bunu yapmaya kimsenin hakkı yok. RTÜK buna nasıl müsaade ediyor? Çocukları koruyun!!!"