Magazin
03 Eyl 2019 09:35 Son Güncelleme: 03 Eyl 2019 09:44

Nurgül Yeşilçay'dan oğlu Osman Nejat'a: Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, 2004 yılında evlendiği Cem Özer'den olan oğlu Osman Nejat ile çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Yeşilçay, paylaşımına "Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim." notunu düştü.

Nurgül Yeşilçay'dan oğlu Osman Nejat'a: Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim!

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikktleri üzerine çeken Nurgül Yeşilçay, oğlu ile verdiği pozu yine komik bir yorumla takipçileriyle paylaştı. Osman Nejat'ın değişimi ise sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

"SANIRSIN KARANLIK ODADA, ÇİG ETLE BESLEDİM"

Nurgül Yeşilçay, 2004 yılında nikah masasına oturduğu Cem Özer'den olan oğlu Osman Nejat'la çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından hayranlarıyla paylaştı. Yeşilçay, oğlunun büyüdüğüne dikkat çeken esprili bir yorumla fotoğrafını yayınladı. Ünlü oyuncu, fotoğrafının altına "Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim. Korkmuyorum canım ne alakası var!" notunu düştü.

 

"NAZAR DEĞMEYE KORKAR BUNA"

Yeşilçay'ın oğlu ile olan pozuna "Nazar değmesin, iyi ki genç yaşta anne olmuşsun ablası gibi duruyorsun yanında" yorumları geldi. Yeşilçay, "Nazar değmeye korkar buna" yorumu ile yine güldürmeyi başardı.

 

3 ay önce yaptığı paylaşımından bu yana, oğlunun değişimi takipçilerinin gözünden kaçmadı.