Polemik & Kulis
16 Mayıs 2018 10:41 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:12

NTV'den bomba ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü veda etti? (Medyaradar/Özel)

8 yıldır kanalda görev yapan ekranların güzel ismi sürpriz bir kararla ayrıldı.

NTV'den bomba ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü veda etti? (Medyaradar/Özel)
NTV Spor'un kapanmasıyla birlikte bir çok çalışan ile yollar ayrılmıştı. Kanaldan bir ayrılık haberi daha geldi. Ekranların güzel spikeri Tuğba Dural NTV'den ayrıldığını duyurdu.

Sosyal medyadan açıklama yapan Tuğba Dural, "NTV ve NTV Spor'da 19 Şubat 2010 tarihinde başlamış olduğum görevimden bugün itibari ile ayrıldım. Doğuş Yayın Grubu yöneticilerine, çalışma arkadaşlarıma ve ekranlarda benimle buluşan tüm seyircilere gönülden teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.TUĞBA DURAL KİMDİR? 

Tuğba Dural, 9 Haziran 1981 yılında Zonguldak'ta doğdu. 1.64 Boyunda Dural TED Koleji'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dökümantasyon Enformasyon Bölümü'nde eğitimine devam etmiş ve bitirmiştir. 2004 Eylül – 2005 Mayıs döneminde Serap Ezgü'den özel sunuculuk ve spikerlik eğitimi almıştır.

Tuğba Dural, Eylül 2004 yılında CNN Türk Spor Servisi'nde görev yaptı. Şubat 2004 – Ağustos 2004 döneminde CNN TÜRK haber merkezinde Şirin Payzın'la Yeni Gün Hafta Sonu programında çalışmıştı ve bu dönemde Radyo Foreks'te ekonomi bültenlerini sunmuştur.

Futbol Ekstra programının yapım ekibinde olan Tuğba Dural spor haberlerini ve Futboliga programını sunuyordu. 8 yıldır NTV'de görev yapan Tuğba Dural son olarak Rıdvan Dilmen ile birlikte Not Defteri programını yapmıştı.