Nihat Doğan ile Aziz Üstel sosyal medyada kapıştı! Hakaretler havada uçuştu...

Show TV'de yayınlanan "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" programına telefonla bağlanan bir kadını Kürtçe konuşmasının ardından "Burası Türkiye Cumhuriyeti" diyerek yayından alan Didem Arslan Yılmaz'a tepki gösteren Türk Halk Müziği şarkıcısı Nihat Doğan, peş peşe tweetler atmış, hem Yılmaz'a tepki göstermiş, hem de Kürtlerle ilgili değerlendirmeler yapmıştı. Bugün o tweetlerle ilgili Star gazetesi yazarı Aziz Üstel'den Nihat Doğan'a yönelik çok sert sözler gelince, Doğan'dan cevap gecikmedi.

Nihat Doğan ile Aziz Üstel sosyal medyada kapıştı! Hakaretler havada uçuştu... - Sayfa 1

Nihat Doğan, attığı tweetlere karşı çıkanlara  "Siz orta Asya’da ok atmayı öğrenirken, Mardinli Amed’li Kürt’ler o topraklarda onbinlerce yıl önce, insanoğlu birbirileri ile daha iyi anlaşabilsin diye, bugün ki; medeniyetin temellerini atmışlardı. Medeniyeti kuran Kürtlerdir. Size tarih öğreten tarih hocanızı sevsinler :))" cevabını vermişti.

14
Nihat Doğan ile Aziz Üstel sosyal medyada kapıştı! Hakaretler havada uçuştu... - Sayfa 2

Doğan, "Bugün Kürtçe dilini inkar edenlerin, 1000 yıl önce sultan Alparslan’a destek vermiş Kürt devleti Mervaniler'i kabul etmesini beklemek ahmaklıktır. Malazgirt kapılarını Alparslan’a, Mervaniler ( Kürtler ) açmıştır Malazgirt zaferi Kürt’lerinde zaferidir, zaferimizi çalmayın." demişti.

24
Nihat Doğan ile Aziz Üstel sosyal medyada kapıştı! Hakaretler havada uçuştu... - Sayfa 3

Star Gazetesi Yazarı Aziz Üstel de, "Nihat Doğan diye bir salatalık, Malazgirt'i Türklerin kazanmadığını söylemiş! Doğru. İstanbul'u da Türkler almadı. Türkler zaten hiç yoktu değil mi moron!!!" diyerek Doğan'a yönelik çok sert sözler kullandı.

34
Nihat Doğan ile Aziz Üstel sosyal medyada kapıştı! Hakaretler havada uçuştu... - Sayfa 4

Nihat Doğan ise "Benim böyle bir şey söylediğimi ispat etmezsen en büyük moron sensin. Arkadaş Nasıl bi günah işledik te, 14 milyar yıllık evrende; Normalde torun sevmesi gereken İnsanlığa salatalık kadar faydası olmayan beyni sulanmış trollük peşinde koşan moruklarla aynı döneme denk geldik" cevabını verdi.

44