Gündem
08 Haz 2023 20:19 Son Güncelleme: 08 Haz 2023 22:17

Nevşin Mengü Onlyfans fenomenlerini konuk etti

Geçtiğimiz gün tetişkin içerik platformu OnlyFans'in kapatılması için başlatılan kampanya sonucunda platforma Türkiye'den erişim engeli getirildi. Bu karar sosyal medyada hem desteklenmiş hem de eleştirilmişti. Tartışmalar sürerken Gazeteci Nevşin Mengü'nün bugünkü canlı yayın konuğu Türk OnlyFans kullanıcıları Süt ve Pedro oldu.

Sosyal medyada büyük tepki çeken kararın ardından gözler Türk OnlyFans kullanıcılarına çevrilmişti. 2 yıldır birlikte olduklarını söyleyen ve OnlyFans için içerik üreten Süt ve Pedro kullanıcı adlı çift, bugün Nevşin Mengü'nün yayınına konuk oldu.

Paylaşımları ile Twitter'da tepki çeken OnlyFans kullanıcılarının yayında yaptığı açıklamalar gündem oldu. OnlyFans'e içerik üreterek aylık 10 bin dolar kazandıklarını açıklayan çift, bunun vergilerini de aydan aya ödediklerini açıkladı.

Daha önce annesine bir OnlyFans hesabı açacağını duyuran içerik üreticisi kadın yayında ağlamaklı oldu. Eleştirilerden bıktığını ve evlenmek istediğini söyledi. Sevgilisini sosyal medyadan gelen tepkilere rağmen sevdiğini belirtirken; erkeğin İran'dan Türkiye'ye can güvenliği olmadığı için geldiğini söylemesi dikkat çekti.

İranlı erkeğe bundan sonra ülkesine geri gönderilmesi söz konusu olabilir mi, diye soran Mengü şöyle yanıt aldı: "Ben zaten Uluslararası koruma statüsüne sahibim. Hayır, beni geri gönderemezler."

Giyilmiş iç çamaşırlarını da platform üzerinden satışa çıkaran çifte "Neden bunu yapıyorsunuz?" sorusu gelince Mengü, "Bilmiyorum ama siz de almayın" diye yanıt verdi.

Kullanıcıların bu açıklamalarına sosyal medyadan tepki geldi: "Ülkenin sorunu sevgilinin İranlı olması mı cidden? Bir kaç gün önce domuz bağıyla dalga geçtiniz!"