Televizyon
27 Tem 2021 07:36 Son Güncelleme: 27 Tem 2021 09:32

Netflix’ten Pokemon hamlesi! Geri getirecek…

Netflix'in, popüler anime serisi Pokemon üzerinde çalıştığı iddia edildi.

İlk kez 1996 yılında yayınlanan ve yayınlandığı günden bu zamana popülerliğini bir an bile yitirmeyen anime serisi Pokemon, günümüzde daha çok oyunlarla adından söz ettiriyor.

Mobil cihazları kasıp kavuran Pokemon GO ile eski popüler günlerine geri dönen seri, son olarak 2019 yılında yayınlanan Dedektif Pikachu ile kendini göstermişti. Ancak ilerleyen günlerde daha fazla Pokemon yapımı görmeye devam edeceğiz.

NETFLİX HAMLE YAPIYOR

Variety’nin raporuna göre Netflix, sevilen seriyi bir kez daha izleyiciyle buluşturmak için hamleler yapıyor. Webtekno'dan Okan Candoğan'ın aktardığına göre, dijital içerik devinin şu anda yepyeni bir canlı aksiyon Pokemon TV dizisi üzerinde çalıştığını belirten Variety, Lucifer’ın ortak dizi sorumlusu Joe Henderson’ın yeni Pokemon serisini yazıp yönetici yapımcılığını üstleneceğini söyledi.

Yeni Pokemon dizisiyle ilgili ilk detaylar gelmiş olsa da Variety, projenin henüz erken geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı. Bu da şimdilik dizinin konusu, yayın tarihi veya kadrosuyla ilgili herhangi bir detay bulunmadığı anlamına geliyor.

Netflix’ten konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama ya da doğrulama gelmedi.