Nesrin Cavadzade sosyal medyayı salladı: Beni hiç tanımamışsınız!

'Yasak Elma'nın 'Şahika'sı ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade (38), paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Hayranlarının yoğun isteği üzerine yeni bir video paylaşan oyuncu, takipçilerine cevap vermeyi de ihmal etmedi.

Nesrin Cavadzade sosyal medyayı salladı: Beni hiç tanımamışsınız! - Sayfa 1

2018 yılından beri ekranda olan 'Yasak Elma' dizisinin yıldızları, geçtiğimiz hafta tatile çıkmıştı. Sezonu açan Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam'a; aynı yapımda rol alan Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan da eşlik etmişti.

16
Nesrin Cavadzade sosyal medyayı salladı: Beni hiç tanımamışsınız! - Sayfa 2

"BEŞİNCİ SEZONDA OLMAYIŞIMI KUTLADIK"

Cavadzade tatil fotoğraflarını, "1- Beşinci sezonda olmayışımı kutladık. 2- Biz ruj markası çıkarıyoruz. 3- Eda yüzünü gerdirecek, ben dudaklarımı şişireceğim. 4- Öptük" mesajıyla paylaşmıştı.

26
Nesrin Cavadzade sosyal medyayı salladı: Beni hiç tanımamışsınız! - Sayfa 3

ALTI SAATLİK UĞRAŞ! 

Ünlü isimler, Fethiye’deki Turunç Pınarı adlı izole olan koyda iki gün kalıp, Göcek’e gitmek isteyince pişman olmuşlardı. Göcek’teki kalabalık tekne trafiği yüzünden ıssız bir koy bulmakta zorlanan ekip, altı saatlik uğraşın sonunda soluğu Dış Göbün diye adlandırılan koyda almışlardı.

36
Nesrin Cavadzade sosyal medyayı salladı: Beni hiç tanımamışsınız! - Sayfa 4

Ekibin eğlence dolu tatili ise dün sona erdi ve Nesrin Cavadzade evine döndü. Paylaşımlarıyla büyük beğeni toplayan oyuncu, son olarak sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı.

46