Nesrin Cavadzade galada dekolteli elbisesiyle olay yarattı!

"Aşk Tesadüfleri Sever 2" filminin galasına Nesrin Cavadzade derin dekolteleriyle damga vurdu.

Nesrin Cavadzade galada dekolteli elbisesiyle olay yarattı! - Sayfa 1

Aradan yıllar geçtikten sonra ikincisi çekilen Aşk Tesadüfleri Sever filminin galası dün akşam gerçekleşti. Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerinde olduğu filmin galasında Nesrin Cavadzade giydiği kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


118
Nesrin Cavadzade galada dekolteli elbisesiyle olay yarattı! - Sayfa 2

Gerçek bir yaşam hikayesinden yola çıkılan ve hikayesi İpek Sorak'a ait olan filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı. Filmde, 1960'lardan bugüne uzanan romantik bir yolculuğa çıkılarak, tesadüflerin aşka hizmet edişi anlatılıyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmini galası dün akşam gerçekleşti.

218
Nesrin Cavadzade galada dekolteli elbisesiyle olay yarattı! - Sayfa 3

Geceye ilk filmin başrol oyuncuları Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür de katıldı. Filmin iki kadın başrolü Nesrin Cavadzade ve Elif Doğan şıklıklarıyla göz doldurdu. Beyaz uzun bir elbise tercih eden Nesrin Cavadzade'nin derin göbek ve bacak dekoltesi ise dikkat çekti.

318
Nesrin Cavadzade galada dekolteli elbisesiyle olay yarattı! - Sayfa 4

Galadan fotoğraflarını paylaşan Nesrin Cavadzade'nin dekolteli kıyafeti takipçileri tarafından da beğenilmedi. Oyuncunun kıyafetini abartılı bulanları yanı sıra çok rüküş olduğunu da söyleyenler oldu.

418