Nesrin Cavadzade çıplak fotoğraflar sergisi açacak

Başarılı oyuncu, hala erkeklerin sosyal medyadan kendisine çıplak fotoğraf gönderdiğini ifade etti. Hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim" dedi

Nesrin Cavadzade çıplak fotoğraflar sergisi açacak - Sayfa 1

Reyting rekortmeni dizi Yasak Elma'da oynayan Nesrin Cavadzade, kendisine gelen çıplak fotoğraflardan sergi açacağını yineledi.


114
Nesrin Cavadzade çıplak fotoğraflar sergisi açacak - Sayfa 2

Bol entrikanın olduğu dizi Yasak Elma'da Şahika karakteriyle herkesin beğenisini kazanan ve güzelliğiyle de sıklıkla adından söz ettiren Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Babasıyla kahvaltı yapan oyuncu, gazetecilerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.


214
Nesrin Cavadzade çıplak fotoğraflar sergisi açacak - Sayfa 3

Cavadzade'ye sohbet esnasında daha önce söylediği ''kendisine yollanan çıplak fotoğraflardan sergi açma'' açıklaması soruldu. Başarılı oyuncu, hala erkeklerin sosyal medyadan kendisine çıplak fotoğraf gönderdiğini ifade etti.Hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim" dedi


314
Nesrin Cavadzade çıplak fotoğraflar sergisi açacak - Sayfa 4

Aynı konuya değinen oyuncu, bu fotoğrafları sakladığını söyledi. Kendisini bu tarz fotoğraflarla rahatsız edenler hakkında ise, ''Kimse kendini çok zeki ya da kurnaz sanmasın'' dedi.


414