Neslihan Atagül'den sağlığı için yeni karar

Bir süredir hastalığıyla savaşan oyuncu Neslihan Atagül, tedavi için İngiltere'ye gitti. Test sonuçları sonrasında tedavisine başlanılan oyuncu için özel bir beslenme programı hazırlandı.

Neslihan Atagül'den sağlığı için yeni karar - Sayfa 1

Uzunca bir süredir bağırsak sendromu rahatsızlığı ile mücadele eden Neslihan Atagül, tedavi için İngiltere'ye gitti. Test sonuçları sonrasında tedavisine başlanılan oyuncu için özel bir beslenme programı hazırlandı.

16
Neslihan Atagül'den sağlığı için yeni karar - Sayfa 2

Geçirgen bağırsak sendromu hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün sağlık durumu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

26
Neslihan Atagül'den sağlığı için yeni karar - Sayfa 3

TV100'de yer alan habere göre uzunca bir süredir ekranlara ve projelere ara verip vaktini hastalığının tedavisi için kendisine ayıran Neslihan Atagül, İngiltere'ye gitti. Orada hastalığı için bir dizi test yaptıran oyuncu, sonuçları aldıktan sonra doktorların tanısı ile yeni bir tedaviye başladı.

36
Neslihan Atagül'den sağlığı için yeni karar - Sayfa 4

ÖZEL BESLENME PROGRAMI UYGULUYOR

Buna göre kendisine özel bir beslenme programı uygulayan Neslihan Atagül, yalnızca evde pişen yemekleri tüketmeye başladı. Avakado ve hindistan cevizi yağı da tüketmeye başlayan Atagül'ün bol bol dinlendiği ve enerji toplamaya çalıştığı öğrenildi.

46