Gündem
15 Şub 2014 13:26
Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:56
Nejat İşler'den sevenlerine mesaj! Parti vereceğim!
Günlerdir yoğun bakımda bulunan Nejat İşler, Facebook’tan sevenlerine mesaj yolladı.
Yaklaşık bir ay önce Bodrum’da çoklu organ yetmezliği teşhisiyle
hastaneye kaldırılan ve hayati tehlikesi olduğu için yoğun bakıma
alınan Nejat İşler’in sağlığı iyiye gidiyor. Tedavisine İstanbul’da
devam edilen İşler, önceki akşam Facebook’tan sevenlerine mesaj
yolladı:
'PARTİ VERECEĞİM'
“Arkadaşlar, ziyaret mümkün değil şu anda. Bir ayaklanayım, parti vereceğim zaten. Belki doğum günüme yetişir. Arkadaşlar, bu bir aydır tek başıma yapabildiğim ilk hareket, çok mutluyum. Herkese teşekkürler. Hastalığın detaylarını ‘Ot Dergisi’nin mart sayısına yazacağım galiba. Görüşürüz.”
'PARTİ VERECEĞİM'
“Arkadaşlar, ziyaret mümkün değil şu anda. Bir ayaklanayım, parti vereceğim zaten. Belki doğum günüme yetişir. Arkadaşlar, bu bir aydır tek başıma yapabildiğim ilk hareket, çok mutluyum. Herkese teşekkürler. Hastalığın detaylarını ‘Ot Dergisi’nin mart sayısına yazacağım galiba. Görüşürüz.”