Nagihan'dan Yunus Emre ve Aleyna ifşası! Survivor'da ortalık fena karıştı

Survivor All Star'da son adaya veda eden yarışmacı Yasin Obuz olmuştu. Mavi takımda erkek yarışmacı sayısının düşüklüğüne dikkat çeken Acun Ilıcalı, acil durum konseyinde Nagihan, Nefise ve Aleyna'nın da şikayet etmesiyle Yunus Emre'nin takımını değiştirme kararı aldıklarını açıkladı. Ilıcalı'nın açıklamaları sonrası söz alan Nagihan ile Yunus Emre arasında tansiyon yükseldi. Nagihan, Yunus Emre'nin "Benim eşim Aleyna ile asla yakın olmamı istemiyor" dediğini iddia etti.

Nagihan'dan Yunus Emre ve Aleyna ifşası! Survivor'da ortalık fena karıştı - Sayfa 1

Acun Ilıcalı, Survivor'a veda eden Yasin Obuz'la ilgili düşüncelerini paylaştı. Ilıcalı, "Yasin bizim için tabii ki çok değerli bir yarışmacı. Pozitif enerjisiyle her zaman kendisini sevdirdi. Her zaman takımında sevilen oldu. Yarışmalarda hem fiziksel hem de psikolojik olarak destek verdi. İyi bir yarışmacıydı. Bu sene bence kendisini çok iyi geliştirmişti. Kendisine buradan sevgiler yolluyorum. Katıldığı için çok mutluyuz. Yasin bu sene bence beklentinin çok üzerine bir performans sergiledi ama all star olduğunu unutmamak lazım" dedi.

110
Nagihan'dan Yunus Emre ve Aleyna ifşası! Survivor'da ortalık fena karıştı - Sayfa 2

Takım sayılarında Yasin'in gidişiyle beraber erkeklerde eşitsizlik olduğunu belirten Ilıcalı, şu ifadeleri kullandı:

Sayılardaki dengesizlik ortada. Bu dönem Survivor'da biliyorsunuz aslında yeni takımların yapıldığı dönem. Normalde haftalık takımlar yapıyoruz. Bunun sebebine gelince de yarışmacıların sürekli oyunun içinde olması gerekiyor. Yarışmacıların beklememesi lazım. Şu anda bir denge gözükse de sonuç itibariyle 5'e 3'lük bir eşitsizlik var. Bu şu demek sürekli olarak bir yarışmacı dışarıda kalacak. Bazı yarışmacılar çok oynayacak. Survivor'ın bu dönemi, o dönemi değil. Bu dönemi performans dönemi. Finale giden yok, artık sayılı hafta kalmış. Bu yüzden dengeyi sağlamak lazım. Haftalık takımlara başlayacağımız dönem Mavi takımın çok kenetlenmesi, sonuç itibariyle de dağılmaması. Kırmızı takımın yine ciddi anlamda kenetlenmesi, bu gibi yeniden takım yapmayı çok öncelikli bir seçenek yapmadı. Biz de ufak bir dokunuş yaptık biliyorsunuz Merve'ye teşekkür ediyoruz. Şu anda yeni takımında. Şimdi de Kırmızı takımdan bir erkeğin Mavi takıma geçmesi gerekiyor.

210
Nagihan'dan Yunus Emre ve Aleyna ifşası! Survivor'da ortalık fena karıştı - Sayfa 3

'TEK TEK ERKEKLERİMİZİ İNCELEYELİM'

Acun Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti:

4 erkek 4 erkeğe karşı bu hafta oyunları oynayacağız. Erkek elemesi var, böylece erkeklerde normal performanslarını sergileyebilecek. Tek tek erkeklerimizi inceleyelim.

Yunus Emre'yle başlayalım. Yunus Emre, mavide başladı sonra bizi kırmadı Kırmızı'ya geçti. Değişikliği kullanmış oldu.

310
Nagihan'dan Yunus Emre ve Aleyna ifşası! Survivor'da ortalık fena karıştı - Sayfa 4

Hilmi Cem'i incelersek zamanın ünlü Mavi'si. Bu sefer Kırmızı'da başladı. Performansı çok iyi. Mavi'ye gitse ne olur diyorsanız bence direk kalabalığa karışır. İyi bir alternatif.

410