Nagihan Karadere'den flaş 'Survivor' çıkışı! "Bir daha asla katılmam, çok kırgınım"

Adını Survivor yarışmasıyla geniş kitlelere duyuran Nagihan Karadere, "Tekrar Survivor’a katılır mısın?" sorusuna, "Verdiğim emeğin hakkını alamadım, asla katılmam, çok kırgınım” diyerek yanıt verdi.

Nagihan Karadere'den flaş 'Survivor' çıkışı! "Bir daha asla katılmam, çok kırgınım" - Sayfa 1

Dominik dönüşünün ardından kendi hayatına adapte olmaya çalıştığını dile getiren Nagihan Karadere, Survivor hakkında şunları söyledi:

114
Nagihan Karadere'den flaş 'Survivor' çıkışı! "Bir daha asla katılmam, çok kırgınım" - Sayfa 2

"Hayata uyum sağlamaya çalışıyorum. O kadar zorlu bir süreçten çıktık ki normal hayatımızı unutmuşuz. Adada basit bir hayatımız varmış. Tek görevimiz yarışmak ve karnımızı doyurmakmış. Normal hayata baktığımda ise şimdilerde evden çıkmak dahi istemiyorum. Gerçekten hayattan kopmuşuz. Survivor’a üç kez gittim ama en son gittiğim bu sezon benim için tam bir travmaydı."

214
Nagihan Karadere'den flaş 'Survivor' çıkışı! "Bir daha asla katılmam, çok kırgınım" - Sayfa 3

"İKİ AYRI NAGİHAN VAR"
Youtube'da yayınlanan Katarsis programında konuşan Karadere, "Beklenti ve sonuç olarak çok yorucu bir sezondu. Orada rekabet, hayatta kalma ve karnımızı doyurma durumumuz vardı. Kendimizi kanıtlayabilme önemliydi. Savaşçı ruhumu gösterdiği için iki ayrı Nagihan var. Survivor kupası emeklerimin karşılığı olarak kaldırmak istediğim bir kupaydı" dedi.

314
Nagihan Karadere'den flaş 'Survivor' çıkışı! "Bir daha asla katılmam, çok kırgınım" - Sayfa 4

"KIRGINIM VE ÜZGÜNÜM"

Kararede şöyle devam etti:

"Çok fazla emek verdiğimi düşünüyorum ama kaldırmak nasip olmadı. Üç sezon da aynı hüsranı yaşadım. Alıştım diyebilirim buna. Yeni yeni normale döndüm. Kırgınım ve üzgünüm. Emeğimizin karşılığını alamadık. Bir tek ben değil, belki diğer yarışmacılar da böyle düşünüyordur. En çok hak edenlerden biri olduğumu biliyorum.’’

414