Mustafa Sandal'dan dikkat çeken O Ses Türkiye açıklaması: Birbirimizi kandırmayalım

İki dönem O Ses Türkiye yarışma programında jüri üyeliği yapan şarkıcı Mustafa Sandal'ın açıklamaları dikkatleri çekti.

Mustafa Sandal'dan dikkat çeken O Ses Türkiye açıklaması: Birbirimizi kandırmayalım - Sayfa 1

Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programının bu haftaki konuğu şarkıcı Mustafa Sandal oldu. Tv8'in fenomen yarışma programı O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mustafa Sandal, sevilen yarışmayla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

16
Mustafa Sandal'dan dikkat çeken O Ses Türkiye açıklaması: Birbirimizi kandırmayalım - Sayfa 2

Sandal, "O Ses Türkiye jürinin ön planda olduğu bir şovdur. Belki bunun altı en başta çizilmemiştir ama birkaç sezon sonra bunun böyle olduğunu gördük. Eğer, O Ses Türkiye en önemli müzik yarışmasıdır dersek, yarışmada şampiyon olanların kariyerlerine bakmamız lazım! Şu an ne yapıyorlar! Biz birbirimizi kandırmayacağız" ifadelerini kullandı.

26
Mustafa Sandal'dan dikkat çeken O Ses Türkiye açıklaması: Birbirimizi kandırmayalım - Sayfa 3

Mustafa Sandal, Buket Aydın'ın "Acun Ilıcalı tekrar sizi çağırsa O Ses Türkiye'de jüri üyesi olur musunuz?" sorusuna, "Acun Ilıcalı bir televizyon dehası. Onun tasarladığı bir projede yer alırım. Biz birlikte son derece profesyonel çalıştık. Hiç problem yaşamadık. Onun çalışma ortamları son derece profesyoneldir. İlla ki O Ses Türkiye olmasına gerek yok, farklı bir projesinde de seve seve yer alırım" diye yanıt verdi.

36
Mustafa Sandal'dan dikkat çeken O Ses Türkiye açıklaması: Birbirimizi kandırmayalım - Sayfa 4

Konuk olduğu bir programda "O Ses Türkiye aslında bir jüri şovu" açıklamasında bulunan Sandal, yanlış anlaşıldığını belirtti ve şunları söyledi:

46