Televizyon
03 Ağu 2018 08:49 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:47

Müslüm filminden yeni teaser! Ne zaman vizyona giriyor?

Gerçek hayat hikayelerini sinemaseverlerle buluşturmaya devam eden Dijital Sanatlar, bu kez müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayatını beyazperdeye taşıyor.

Benzersiz ses rengi, dilden dile dolaşan şarkılarıyla Türkiye mozaiğini kendi müziğinde birleştiren Müslüm Gürses’in hayatını anlatan MÜSLÜM filminin çekimleri tamamlandı. 26 Ekim’de vizyona girecek filmden yeni görüntüler paylaşıldı.

Sanatçının bir değil birkaç film konu olacak kadar sarsıcı ve etkileyici, inişli çıkışlı hayatının satırbaşlarını güçlü bir sinematografiyle birleştiren MÜSLÜM’de yönetmen olarak Ketche ve Can Ulkay’ın imzası bulunuyor. Filmde, Müslüm Gürses’i Timuçin Esen, büyük aşkı, hayat arkadaşı Muhterem Nur’u ise Zerrin Tekindor canlandırıyor. 

Güçlü oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Güven Kıraç, Erkan Kolçak Köstendil, Goncagül Sunar, Altan Erkekli, Şahin Kendirci’yi de biraraya getiren filmin dağıtımını Türkiye’nin önde gelen film dağıtım şirketi CGV Mars Dağıtım üstleniyor.

Yapımcılığını, Dijital Sanatlar Yapımevi/ICNN’nin üstlendiği MÜSLÜM, 26 Ekim’de vizyona girecek.