Gündem
24 Mar 2020 16:32 Son Güncelleme: 24 Mar 2020 17:58

Muslera'dan açıklama geldi! 'Yanlış anlaşılmış...'

Muslera, yanlış anlaşıldığı gerekçesiyle sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Muslera'dan açıklama geldi! 'Yanlış anlaşılmış...'

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, Türkiye'deki Corona virüsü gündemini ve yaşadıklarını anlattığı bir röportajda sosyal medyada sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade ederken yeni bir açıklamada bulundu.

''Dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz''
Fernando Muslera, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; ''Herkese Merhaba... Dünya olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde, sosyal medya da gördüğüm kadarıyla yaptığım bir röportajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış, dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz. Dünya olarak Korku ve Şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz.

''Burayı hep 2. ülkem gibi görüyorum''
9 yıldır Türkiye’de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. ülkem gibi görüyorum. Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan’ın, Hükümetin, sağlık bakanının ve bütün sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve sosyal medyadan takip ediyoruz.Sağlık konusu spordan, futboldan ve herşeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve dualarım Sizlerle... Sabırlı olalım ve Evde kalalım... Sizleri çok seviyorum #evdekal.''