Magazin
03 Mar 2021 12:12 Son Güncelleme: 03 Mar 2021 12:35

Murat Yıldırım'dan 'Imane Elbani' isyanı! "O hakaret ettiğiniz kadın 5 kez..."

Oyuncu Murat Yıldırım, 'Ramo' dizisindeki partneri Esra Bilgiç’le kendisini yakıştıran ve eşi İman Elbani'ye gelen hakaret ve rahatsız edici yorumlara, "Bu kadın 5 kez bebe kaybetti” sözleriyle isyan etti.

Şu sıralar Ramo dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşan Murat Yıldırım eşine hakaret eden fanlarını uyardı. Dizide 'Ramo' karakterine hayat veren Murat Yıldırım 'Sibel' karakterini canlandıran Esra Bilgiç ile senaryo gereği aşk yaşıyor. Dizinin fanları, Yıldırım’ın eşi İman Elbani'ye "Rambel aşına engel olma, aradan çık" diyerek pek çok paylaşımda bulundu.

Eşine hakaret dolu mesajlar geldiğini söyleyen Yıldırım, dizinin fanlarını uyararak şu mesajı paylaştı:

“Normalde sosyal medyayı fazla takip etmediğimi siz de bilirsiniz ama bu benim dahi rahatsız olacağım boyutlara geldiği için yazıyorum... Rambel adı altında eşime hakaretler yağdıran bana emir kipleri ile mesajlar atanlar, o hakaret ettiğiniz kadın 5 kez bebek kaybetti ve bunlardan birinde bu dizi için başrol kadın ismi baktığımız sırada Esra'yı önerdi ve kimyamızın uyacağını söyledi. Benim de kanal ve yapıma iletmem sonucunda eşimin haklı olduğunu gördük. Bu bir dizi ve en profesyonel halimizle duruşumuza da devam edeceğiz. Bunları yazdım belki içinde biraz öğretici bir şeyler bulursunuz diye; "Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir". Bu durumdan ne ben mutluyum ne de Esra ki sizi daha önce uyardı. Umarım sonlanır, sağlıcakla."