Murat Dalkılıç daha fazla dayanamadı! Eski eşi Merve Boluğur hakkında suskunluğunu bozdu

Şarkıcı Murat Dalkılıç, eski eşi oyuncu Merve Boluğur'a boşandıktan sonra paylaşımları üzerinden gelen gelen "Bu kız delirdi, Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” yorumlarına tepki gösterdi. Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum" diyen Dalkılıç, "Merve ayrılma nedenini canı isterse açıklar." ifadelerini kullandı.

Murat Dalkılıç daha fazla dayanamadı! Eski eşi Merve Boluğur hakkında suskunluğunu bozdu - Sayfa 1

Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur 24 Ağustos 2015’te nikah masasına oturmuştu. Çiftin ikinci evlilik yıldönümlerini kutlamaya bir hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı.

18
Murat Dalkılıç daha fazla dayanamadı! Eski eşi Merve Boluğur hakkında suskunluğunu bozdu - Sayfa 2

Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde yapılan duruşma neticesinde Dalkılıç ile Boluğur anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

28
Murat Dalkılıç daha fazla dayanamadı! Eski eşi Merve Boluğur hakkında suskunluğunu bozdu - Sayfa 3

"BÜYÜK AŞK YAŞADIĞIM DEĞERLİ EŞİM..."
Dalkılıç, yaptığı açıklamada "Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur'la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık. Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrılma sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim..." ifadelerini kullanmıştı.

38
Murat Dalkılıç daha fazla dayanamadı! Eski eşi Merve Boluğur hakkında suskunluğunu bozdu - Sayfa 4

"MURAT'TAN SONRA KENDİNİ TOPARLAYAMADI"
Boşanma sonrasında Merve Boluğur'un psikolojik olarak zor günler geçirdiği ve bu nedenle de ekranlardan uzaklaştığı iddia edildi. Son dönemde açıklamaları ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da konuşulan oyuncu ile ilgili "Murat’tan sonra kendini toparlayamadı" ve "Bu kız delirdi" şeklinde yorumlar yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları da Murat Dalkılıç'ı eleştirdi.

48