Magazin
19 Şub 2018 08:11 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:01

Murat Boz'dan flaş Burak Özçivit açıklaması! "Dostluk gişeyle olmaz!"

Kardeşim Benim 2 filminin gişede çakılması Burak Özçivit ve Murat Boz arasında kriz çıkardığı iddia edilmişti.

Murat Boz'dan flaş Burak Özçivit açıklaması! "Dostluk gişeyle olmaz!"
Ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, son olarak rol aldığı ’Kardeşim Benim 2’ filminin beklenen gişeyi yapmaması üzerine Burak Özçivit’le aralarının bozulduğu iddialarına, “Arkadaşlık gişe yüzünden bitecekse, hiç olmasın” diye karşılık verdi.

Murat Boz, ‘Kardeşim Benim 2’ filminin galalarına katılmadığı için gişede bekleneni vermediği, bu nedenle rol arkadaşı ve yapımcısı Burak Özçivit’le aralarının bozulduğu iddialarına açıklık getirdi. Böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirten Boz, “Arkadaşlık gişe yüzünden bitecekse, zaten hiç olmasın, daha iyi. Fahriye de Burak da sevdiğimiz dostlarımız” diyerek tartışmalara noktayı koydu. Yeni albümü için çalışmalara başladığını sözlerine ekleyen şarkıcı, sürpriz bir film hazırlığı içinde olduğunu da söyledi.

Baba olmaya hazırlanan Tarkan’ı, “Allah, analı babalı büyütsün, sağlıklı olsun, sevindik” sözleriyle tebrik eden Boz, “Siz de bu şekilde duyuru yapar mısınız?” sorusunu ise, “Zamanı geldiğinde yaparsak yaparız” diye yanıtladı. Sevgilisi Aslı Enver’le aynı filmde oynamak isteyip istemediği de sorulan şarkıcı, “Aslı’yla her şeyi yaparım. Onun gibi bir oyuncuyla rol almak, benim için büyük mutluluk ve gurur” ifadesini kullandı.