Gündem
23 Mar 2012 14:26 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 13:28

MÜJDAT GEZEN HACİZDEN KURTULDU!

Malzeme veren firmanın alacaklarına karşılık başlattığı haciz işlemi borcun ödenmesiyle geri alındı.

Bursa'da Müjdat Gezen Kültür Sanat ve Eğlence Merkezi binasının inşaatı için malzeme veren firmanın alacaklarına karşılık başlattığı haciz işlemi borcun ödenmesiyle geri alındı.

Merkez Nilüfer İlçesi'nde geçtiğimiz yıl hizmete açılan Müjdat Gezen Kültür Sanat ve Eğlence Merkezi binasının inşaatı için malzeme veren firma, dört gün önce 15'inci İcra Müdürlüğü'ne başvurarak alacaklarının tahsili için işlem başlattı.

Polis ekipleri tarafından alınan güvenlik önlemlerinin ardından müteahhit firmanın alacaklarına karşılık binada bulunan bilgisayar, masa ve LCD ekran televizyonlara el konuldu.

İcra memurları tarafından yediemine teslim edilen eşyalar toplam 80 bin 22 liralık borcun ödenmesinden sonra Müjdat Gezen Sanat ve Eğlence Merkezi yetkilileri tarafından geri alınarak binaya getirildi.

Müjdat Gezen Kültür Sanat ve Eğlence Merkezi İşletme Müdürü Can Bana, "Davacı tarafın alacaklarını tamamen ödedik. Haciz konulan tüm eşyalarımızı geriye aldık. Hiçbir borcumuz kalmadı, ancak zor günler geçirmemize rağmen duruşumuzu hiç bozmadık bundan sonra etkinliklerimiz her zamanki gibi devam edecek" dedi.