Müge Anlı'yı çıldırtan Birgül Memiş olayında çıplak fotoğraf itirafı

ATV'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert programında oğlunu eski kocasının zorla alıkoyduğunu iddia eden Birgül Memiş'in eski kocasına çıplak fotoğraflarını gönderdiği ortaya çıktı.

Müge Anlı'yı çıldırtan Birgül Memiş olayında çıplak fotoğraf itirafı - Sayfa 1

ATV'deki 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına katılan ve eski eşinin 4 yaşındaki oğlunu alıkoyduğunu iddia eden Birgül Memiş olayıyla ilgili çok konuşulacak gelişmeler yaşandı. 24 yaşındaki Memiş, yeni kocasıyla ilgili şoke eden bir gerçeği canlı yayında öğrenirken, genç kadının eski kocası Faruk Beye de çıplak fotoğraflarını gönderdiği ortaya çıktı.

112
Müge Anlı'yı çıldırtan Birgül Memiş olayında çıplak fotoğraf itirafı - Sayfa 2

Birgül Memiş'in kendisinden olmadığı halde çocuğunu zorla alıkoyduğunu iddia ettiği eski kocası Faruk Bey, canlı yayına bağlandı. Şu anda Ardahan'da olduğu öğrenilen Faruk Bey, oğlunun kendi çocuğu olduğuna inandığını söyledi ve DNA testi yapılmasını kabul etti. Faruk Bey ardından şunları dile getirdi;

212
Müge Anlı'yı çıldırtan Birgül Memiş olayında çıplak fotoğraf itirafı - Sayfa 3

"Benim yerim yurdum belli. Kaçtığım yok. Birgül'ün akli dengesi yerinde değil. Çocuğu karakola bırakıp gitti. Boşanırken de velayeti bana bıraktı. Yasal olarak Temmuz'da gelip alması gerekiyordu. Ancak gelmedi"

Memiş, "Çocuk onun değil" iddiasında ısrar ederken eski eşi Faruk Aydın; "Ben çocuğumdan ölsem vazgeçmem" dedi.

312
Müge Anlı'yı çıldırtan Birgül Memiş olayında çıplak fotoğraf itirafı - Sayfa 4

KOCASININ 3 ÇOCUĞU OLDUĞUNU CANLI YAYINDA ÖĞENDİ

Faruk Bey'in ardından canlı yayına telefonla bağlanan Birgül Memiş'in imam nikahlı kocası Hasan Beyin söyledikleri ise stüdyodaki herkesi hayrete düşürdü. Hasan Beyin 3 çocuğu olduğunu orada öğrenen 24 yaşındaki Memiş, gözyaşlarını tutamadı.

412