Televizyon
02 Ağu 2019 16:46 Son Güncelleme: 02 Ağu 2019 17:34

Müge Anlı'nın zor anları! Gözyaşlarını tutamadı!

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Güven Bana yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı, Dilara Tutkun isminde bir yarışmacının annesiyle birlikte ağladı.

Akdeniz Üniversitesi’nde Tarih okuyan ancak Polis, hostes ve oyuncu olmak isteyen Dilara Tutkun ve ailesi, Müge Anlı’ya canlı yayında zor anlar yaşattı. Ailesinden övgüyle bahseden Tutkun, önce annesini ardından da Müge Anlı’yı ağlattı.

İlk olarak kazandığı parayla ne yapmayı düşündüğünü anlatan Tutkun, İngilizce öğrenmek istediğini, yurt dışına gitmek istediğini ve annesinin sürekli yardım yaptığı birkaç yere yardım etmek istediğini belirtti.

Onlar benim sponsorum

Öte yandan ailesi için de birşeyler yapmak istediğini belirten Dilara Tutkun, sözlerine şu şekilde devam etti: "Onlar 23 yıldır maddi manevi destekteler. Sponsorlarım diyebilirim gerçekten."

Annesi gözyaşlarına hakim olamadı

Ailesinin kendisi için birçok fedakarlık yaptığından da bahsetmesi üzerine Dilara Tutkun’un annesi gözyaşlarına hakim olamadı.

Müge Anlı'nın zor anları

Müge Anlı ise, “Ailen senin sponsorun değil, sen onların canlarısın” diyerek annenin ağladığını fark etti. Bunun üzerine Müge Anlı da gözyaşlarını tutamadı.