Müge Anlı’nın programını izleyenler hayrete düştü!

Genç adamın iddialarını dinleyen Müge Anlı ve izleyicileri anlatılanlar karşısında şoke oldu.

Müge Anlı’nın programını izleyenler hayrete düştü! - Sayfa 1

Ablasının 20 yıllık eşi İsa Akman tarafından dolandırıldığını, hatta ormanda tecavüze uğradığını söyleyen Abdurrahman Çığ, Müge Anlı'ya başvurarak yardım istedi. Dün yayınlanan programında, Çığ'ın ormanda çekilen çırılçıplak fotoğrafları ekrana geldi.


17
Müge Anlı’nın programını izleyenler hayrete düştü! - Sayfa 2

Yıllardır ATV ekranlarında yayın yapan Müge Anlı'nın programına başvuran Abdurrahman Çığ, anlattıklarıyla herkesi ekrana kilitledi.


27
Müge Anlı’nın programını izleyenler hayrete düştü! - Sayfa 3

40 yaşındaki Abdurrahman Çığ, 20 yıllık eniştesi İsa Akman tarafından kandırıldığı ve maddi ve manevi iddiasıyla istismar edildiği, bir ormanda ise tecavüze uğradığı iddiasıyla Müge Anlı ve ekibine başvurdu.


37
Müge Anlı’nın programını izleyenler hayrete düştü! - Sayfa 4

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI EKRANA GELDİ

Akıl almaz olaylar zincirinde flaş bir gelişmesi yaşandı. Abdurrahman Çığ'a yapılan şantajın görüntüleri ortaya çıktı. Talihsiz adamın, Antalya Manavgat'a götürülüp çıplak fotoğraflarının çekilmesi herkesin ağzını açık bıraktı. Yaşadıklarını anlatan Çığ, "Benim orada fotoğraflarımı çekip vücudumun bazı yerlerini kestiler. Sonra da İsa Akman beni çıplak şekilde ablamla yaşadığı eve götürdü. 3 gün orada kaldım" dedi.


47