Televizyon
30 Eyl 2020 14:05 Son Güncelleme: 30 Eyl 2020 15:06

Müge Anlı'da kan donduran cinayet itirafı

Atv'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Duygu Çelikten'le ilgili kan donduran gerçekler ortaya çıktı. Duygu Çelikten'in katil zanlısı 10 gün sonra yakalandı.

Antalya Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, fatura yatırmak üzere 13 gün önce evden ayrıldı. İddiaya göre kent merkezine gelen Duygu Çelikten'i, sevgilisi olduğu ileri sürülen Veli Ünder, annesinin hastanede olduğunu belirterek otomobiline aldı ve ikiliden daha sonra haber alınamadı. Genç kadının ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek kızlarını aramaya başladı.

Genç kadının başı kesilmiş olarak cesedine ulaşılmıştı

Daha sonra genç kadından korkunç bir haber gelmiş, olayla ilgili çalışma başlatan Antalya Emniyet Müdürlüğü, 2 çocuk annesi kadının cesedini, Kepez ilçesindeki ormanlık alanda toprağa gömülü halde bulmuştu. Üzeri taşla kapatılan, 30 santimetre derine gömülen Duygu Çelikten'in vücudunda yapılan ilk incelemede, sırtında ve göğsünde derin bıçak izlerine rastlandığı, başının ise vücudundan ayrıldığı belirlenmişti.

 

Cinayeti itiraf etti: “Küfür ve hakaret ettiği için öldürdüm”

Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te adalet çağrısı yapan annenin feryatlarına sessiz kalmayan emniyet ekipleri tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Polis, cinayetin tek şüphelisi ve kadının sevgilisi olduğu iddia edilen Veli Ünver'i yakalamak için çalışma başlattı. Aradan geçen 10 günün sonunda katil zanlısı olarak şüphelenilen Veli Ünver dün akşam saatlerinde ormanlık bir alanda saklanırken yakalandı. Ünver, Antalya’da düzenlenen operasyonlarla Fethiye’de ormanlık alandaki bir kulübede saklandığı sırada yakalandı. 40 yaşındaki katil zanlısı ise Duygu Çelikten’i “Üzerine ev almak istedim. Evi aldım ama onun üstüne tapulamadığım için aramızda kavga çıktı. Tartışma şiddetlenince bana çok hakaret etti, ben de dayanamayıp öldürdüm” diyerek cinayeti itiraf etti.