Televizyon
31 Mayıs 2024 11:15 Son Güncelleme: 31 Mayıs 2024 11:32

Müge Anlı'da iğrenç gerçek ortaya çıktı! Kızları meğer cinsel istismardan kaçmış!

Müge Anlı’nın canlı yayında ortaya çıkardığı şok edici detaylar, izleyicilerde büyük bir infial yarattı. İstismar iddiaları karşısında kendini savunmaya çalışan şüpheli babanın açıklamaları ise tepki topladı.

Müge Anlı’nın dün yayınlanan bölümünde, yıllarca iki kıza baktığını ve onlara babalık yaptığını iddia eden bir şahıs, canlı yayına çıkarak skandal açıklamalarda bulundu. Şahıs, kızların kendisine uyku ilacı vererek evden kaçtığını ileri sürdü. Kayıp kızların öz annesi ve diğer kızıyla birlikte yayına katılan şahıs, yıllarca kızların bir dediğini iki etmediğini iddia etti. Ancak bugün yayınlanan bölümde, şahsın kızları yıllarca istismar ettiği ortaya çıktı.

KAN DONDURAN DETAYLAR

Kaybolduktan iki hafta sonra bulunan iki kız, yıllarca istismara uğradıklarını ve şahsın kendilerine “Hepiniz karım olacaksınız” dediğini itiraf etti. İstismar iddialarını reddeden şahıs ise, "Onlar beni istismar etti" diyerek kendini savunmaya çalıştı.

MÜGE ANLI’NIN TEPKİSİ SERT OLDU

Programın sunucusu Müge Anlı, “Elimde görüntüler var, sen ne hakla buraya çıkıyorsun” diyerek şahsın iddialarını sert bir dille eleştirdi. Müge Anlı, “Gözünüz aydın Selahattin Bey, sen utanmadan benim stüdyoma geldin. Allah seni şaşırttı mı, yanılttı mı? Sen bir de utanmadan nasıl bu kızları benim stüdyomu aramaya geldin, terbiyesiz adam. Senin bu kızlara neler yaptığını bütün videolar elimde. Sen bu kızları bir de buraya nasıl aramaya geldin, ahlaksız. Nasıl aramaya geldin? Hangi akla hizmet? Sen bunu savcıya söyleyeceksin, hakime söyleyeceksin. Sen nasıl bu kızlara hem bu kadar istismar edip hem de bu stüdyoya gelip ararsın? Sana mı inanacağım? Elimde bütün videolar var, elimde bütün videolar var.” dedi.

“ELİMDE BÜTÜN GÖRÜNTÜLERİN VAR”

Şüpheli babanın, “Bize de gönderdiler. Ee biz onla konuştuk, anlaşma yoluna gelmeye çalışıyoruz.” ifadelerinden sonra çılgına dönen Müge Anlı, “Ne anlaşmasına geliyorsun? Ne anlaşmasına? Nasıl bir anlaşma istiyorsun sen? Sen nasıl bir anlaşma istiyorsun? Yapmadım deme, gözüme mi inanacağım, sana mı inanacağım? Elimde bütün görüntülerin var.” diyerek sert çıktı.

Şüpheli babanın, “Videolar gerçek mi, onu bilsin.” sözlerine çılgına dönen Müge Anlı, “Hadi oradan, hadi oradan. Ben 34 yıllık televizyoncuyum. Sen televizyonun düğmesini açmasını bilmezken ben televizyon programı yapıyordum. Beyefendi, ben neyin montaj, neyin kurgu olduğunu kusura bakma, anlayabilirim. Onlar montaj değil, hepsi gerçek, gerçek onların.” dedi.

14 yaşından beri üvey baba tarafından tecavüze uğrayan kızların annesinin kızlarını savunmaması ve olayları bildiği halde hiçbir şey yapmaması izleyenleri çileden çıkardı.