Müge Anlı o sözler karşısında şok oldu! Tutuklu aşıkların 'koğuş' isteği

Muğla'da 53 gündür kayıp olan Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut'un da sevgilisi olan arkadaşı Burhanettin Öztürk tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Kan donduran cinayette 3 kişi tutuklanırken Müge Anlı, canlı yayında Emine Karabulut'un şoke eden isteğini açıkladı.

Müge Anlı o sözler karşısında şok oldu! Tutuklu aşıkların 'koğuş' isteği - Sayfa 1

Muğla'nın Seydikemer İlçesi'nde yaşayan 3 çocuk babası Şaban Ataş, 22 Mart'ta gizemli bir şekilde kayıplara karıştı. Ataş'ın hayatından endişe eden ailesi, kayıp başvurusu yaptı. Ancak, güvenlik güçlerinin tüm çabalarına rağmen Ataş bulunamadı.

110
Müge Anlı o sözler karşısında şok oldu! Tutuklu aşıkların 'koğuş' isteği - Sayfa 2


"SEVGİLİM BURHANETTİN ESKİ KOCAMI ÖLDÜRDÜ"

Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılan aile üyelerinin çelişkili ifadeleri kafaları karıştırırken Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut canlı yayın çıkışı Müge Anlı'ya kan donduran cinayeti anlattı. "Kocam Şaban'ı en yakın arkadaşı olan sevgilim öldürdü" diyen Emine Karabulut, "Olay günü kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban'ı iple boğdu" ifadelerini kullandı.

210
Müge Anlı o sözler karşısında şok oldu! Tutuklu aşıkların 'koğuş' isteği - Sayfa 3

CESEDİ TANINMAZ HALDE BULUNDU

Korkunç cinayete kurban giden Şaban Ataş'ın cesedinin yerini eski eşi Emine Karabulut ile oğlu tarif etti. Müge Anlı ekibinin Ataş'ın cesedini gördüğü anlarda stüdyo buz kesti.

310
Müge Anlı o sözler karşısında şok oldu! Tutuklu aşıkların 'koğuş' isteği - Sayfa 4

Cinayetle ilgili soruşturma sürerken, taşların altına gömülü halde bulunan Ataş'ın cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsiye alındı. Cesedin vücut bütünlüğü tanınmaz halde olduğu için DNA testiyle tespit yapılacağı açıklandı.

410