Televizyon
05 Tem 2021 12:19 Son Güncelleme: 05 Tem 2021 14:08

Müge Anlı ile ilgili yeni iddia seyirciyi kızdırdı! ‘Acun Ilıcalı kaptı…’

ATV ekranlarında 2008 yılından beri sabah kuşağında yayınlanan program Müge Anlı ile Tatlı Sert ile ilgili seyirciyi kızdıracak bir iddia ortaya atıldı.

Yaklaşık 12 yıldır ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hazırlayan ve başarılı bir şekilde sunan Müge Anlı hakkında bugün medya kulislerinde bomba etkisi yaratan bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada da yayılan iddiaya göre Müge Anlı, ATV ile yolları ayırıyor.

KESENİN AĞZINI AÇTI

Yayın hayatı boyunca birçok olayı, faili meçhul cinayetleri aydınlatan, suçluları bularak adalete teslim eden Müge Anlı'nın yeni döneme Acun Ilıcalı'nın paralı kanalı olan Exxen'de başlayacağı ileri sürüldü. Ilıcalı'nın, söz konusu bu transfer için kesenin ağzını açtığı da konuşulanlar arasında…

İHALELERİNİ ALMIŞTI

1 Ocak itibariyle yayın hayatına başlayan Exxen dijital platformda Acun Ilıcalı son olarak Şampiyonlar Ligi, Uefa Avrupa Ligi ve Uefa Konferans Ligi yayın ihalelerini almıştı.

Transferin gerçekleşmesi halinde eylül ayının ilk haftasından itibaren tam 12 yıldır ATV ile anlaşan Müge Anlı, Exxen yayın yapmaya başlayacak.

TEPKİ GECİKMEDİ

Sosyal medyada da konuşulan bu iddia ise seyirciyi ikiye böldü. Yıllardır Müge Anlı'yı evinde misafir eden ve soluksuz izleyen kemik kitlesi 'ATV'den başka yerde yapamaz' derken' bazıları ise bu değişimin iyi olacağını belirtti.