Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı! Stüdyo bir anda karıştı!

ATV'de ekrana Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Birgül Memiş'in DNA testi sonucu açıklanınca stüdyoda ortalık karıştı.

Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı! Stüdyo bir anda karıştı! - Sayfa 1

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak 4 yaşındaki oğlunun kocasından değil sevgilisinden olduğunu söyleyen Birgül Memiş olayında Türkiye'nin beklediği haber geldi. Müge Anlı, bugün ekrana gelen bölümde DNA testi sonuçlarını açıklayınca bir anda stüdyo karıştı. İşte Birgül Memiş olayında merak edilenler...

113
Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı! Stüdyo bir anda karıştı! - Sayfa 2

Birgül Memiş oğlu Görkem'in ilk eşi Faruk Aydın'dan değil o zamanlar birlikte olduğu sevgilisinden olduğunu savunuyordu. Bunun üzerine DNA testi için Faruk Aydın, oğlunu da alıp İstanbul'a geldi. Müge Anlı, baba ile oğlundan DNA testi için örnek aldırdı ve Türkiye'nin beklediği sonuç bugün açıklandı.

213
Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı! Stüdyo bir anda karıştı! - Sayfa 3

DNA testi sonuçlarını eline alan Müge Anlı, yayında Faruk'a sonucu öğrenmek isteyip istemediğini sordu. Faruk öğrenmek istediğini söyledi. Birgül de DNA testi sonuçlarının açıklanmasını ve artık oğluna kavuşmak istediğini dile getirdi. Ardından Anlı, sonucu açıkladı.

313
Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı! Stüdyo bir anda karıştı! - Sayfa 4

"ÇOCUĞUN BABASI FARUK DEĞİLMİŞ"

19 ayrı alanda yapılan çalışma sonucunda Faruk'un 4 yaşındaki Görkem'in babası olamayacağı öğrenildi. Faruk, bu sonuç karşısında kendisini kaybederek Birgül'ü darp etmeye başladı. O sırada yayın hemen kesildi ve Faruk stüdyo dışına çıkarıldı. 

413