Mucize Doktor'un yeni yıldızından 'evlilik' itirafı!

Son olarak FOX TV'de yayımlanan sevilen dizi Mucize Doktor'da rol alan Merve Dizdar, karantina döneminde evliliğini gözden geçirdi ve sonucu paylaştı.

Mucize Doktor'un yeni yıldızından 'evlilik' itirafı! - Sayfa 1

Son zamanların aranan ismi haline gelen, Gupse Özay'ın filmi Eltilerin Savaşı'nda da başrol oynayan, Alice Müzikali'nde birbirinden ünlü isimlerle beraber sahnelerin tozunu attıran Merve Dizdar, son olarak FOX TV ekranlarının reytingi en bol dizisi Mucize Doktor'a transfer oldu.


113
Mucize Doktor'un yeni yıldızından 'evlilik' itirafı! - Sayfa 2

Sevilen diziye transferiyle hayranlarını oldukça sevindiren Merve Dizdar, karantina döneminde evliliğini gözden geçirdi ve sonucu da sevenleriyle paylaştı. Gürhan Altundaşar ile evli olan oyuncu, hayattaki en doğru kararının evliliği olduğunu söyledi.


213
Mucize Doktor'un yeni yıldızından 'evlilik' itirafı! - Sayfa 3

Merve Dizdar, ''Gürhan ile hayatımda ilk defa bu kadar uzun vakit geçiriyorum. Doğru bir tercih yaptığıma kanaat getirdim. Gerçekten, iyiyiz'' dedi.


313
Mucize Doktor'un yeni yıldızından 'evlilik' itirafı! - Sayfa 4

Peki, Merve Dizdar kimdir?

Merve Dizdar, 25 Haziran 1986’da İzmir’de dünyaya geldi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi’nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yaptı. 


413