Mucize Doktor'un Nazlı'sı Sinem Ünsal'ın sevgilisi kim çıktı?

FOX TV ekranlarında yayımlanan Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Sinem Ünsal'ın sevgilisi de kendisi gibi oyuncu çıktı.

Mucize Doktor'un Nazlı'sı Sinem Ünsal'ın sevgilisi kim çıktı? - Sayfa 1

FOX TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor, yayımlanan her yeni bölümüyle izleyicisine heyecan dolu zamanlar geçirtiyor. Herkes tarafından ilgiyle izlenen dizinin oyuncuları da Mucize Doktor'un yeni bölümü kadar ilgi görüyor ve merak ediliyor. Mucize Doktor'da Nazlı karakteriyle gönüllere taht kuran Sinem Ünsal, başarılı performansıyla her hafta izleyiciden alkışı topluyor.


115
Mucize Doktor'un Nazlı'sı Sinem Ünsal'ın sevgilisi kim çıktı? - Sayfa 2

Sinem Ünsal, Mucize Doktor dizisinin yanı sıra "Bir Alaturka Hikayet - Raif ile Letafet" isimli tiyatro oyununda da yer alıyor. Hatta Ünsal, rol arkadaşı Kıvanç Kılınç'la 1 yıldır aşk yaşıyor. Özel hayatı hakkında açıklamalar yapan Sinem Ünsal, ilişkisi hakkında ise geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:


215
Mucize Doktor'un Nazlı'sı Sinem Ünsal'ın sevgilisi kim çıktı? - Sayfa 3

"Güzel gidiyor. Mutluyum, mutlu gidiyor. Şu an için evlilik düşüncemiz yok. Keyfimiz yerinde ama hayat ilerde ne getirir bilmiyoruz."


315
Mucize Doktor'un Nazlı'sı Sinem Ünsal'ın sevgilisi kim çıktı? - Sayfa 4

Peki, Sinem Ünsal'ın sevgilisi Kıvanç Kılınç kimdir?

Eğitimli oyunculardan birisi olan Kıvanç Kılınç, Ankara’da tamamladığı eğitimini oyunculuk eğitimi ile destekledi. Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro Bölümü’nü kazandıktan sonra tamamen bu alana yönelen oyuncu, böylece iyi bir kariyerin de ilk basamaklarına çıkmayı başardı.

415