Motokurye Ata Emre Akman'ın son görüntüleri ortaya çıktı! Vahşice öldürülmüştü

Balıkesir'de, önünü kesen E.Ö. (17) tarafından defalarca bıçaklanarak öldürülen üniversite öğrencisi motokurye Ata Emre Akman'ın (20), olaydan 1 hafta önce ailesiyle gittiği tatilde ve kız arkadaşıyla olan görüntüleri ortaya çıktı. Akman, ailesiyle gittiği tatildeki görüntüsünde kameraya el sallaması, kız arkadaşıyla olan görüntüsünde ise gitar çalıp, birlikte şarkı söylemeleri yer alıyor.

Motokurye Ata Emre Akman'ın son görüntüleri ortaya çıktı! Vahşice öldürülmüştü - Sayfa 1

Olay, 11 Mayıs'ta Balıkesir'in merkez Karesi ilçesi Karaoğlan Mahallesi Emir Sokak'ta meydana geldi. Bir zincir restoranda kurye olarak çalışan Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü öğrencisi Ata Emre Akman, motosikletle sipariş bıraktığı adresten dönerken E.Ö. tarafından bilinmeyen bir nedenle önü kesildi.

18
Motokurye Ata Emre Akman'ın son görüntüleri ortaya çıktı! Vahşice öldürülmüştü - Sayfa 2

E.Ö., Akman'ı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Akman kanlar içinde kalırken, E.Ö. ise kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

28
Motokurye Ata Emre Akman'ın son görüntüleri ortaya çıktı! Vahşice öldürülmüştü - Sayfa 3

Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Akman'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından Ata Emre Akman'ın cansız bedeni, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi morguna kaldırıldı.

38
Motokurye Ata Emre Akman'ın son görüntüleri ortaya çıktı! Vahşice öldürülmüştü - Sayfa 4


OLAY ANI KAMERADA
Olayla ilgili çalışma başlatan polis, çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

48