Magazin
28 Oca 2023 20:15 Son Güncelleme: 28 Oca 2023 20:37

Miray Daner liseyi 24 yaşında bitirdi! Devamsızlıktan kalmıştı

Yedi yaşında oyunculuk kariyerine başlayan ünlü oyuncu Miray Daner liseden yeni mezun oldu. Yoğun iş temposuyla okulunu aksatan Danre liseden devamsızlıktan kalmıştı. Tüm derslerinden geçen Daner şimdi üniversiteye hazırlanıyor.

Oyunculuğa yedi yaşında başlayan Miray Daner, 2007'de 'Bez Bebek'te 'Oyuncak Nergis', 2009-2011 yılları arasında yayınlanan 'Papatyam' dizisinde ise Metin Akpınar'ın torunu 'Gonca' karakterini oynadı. İlk başrol deneyimini 'Zil Çalınca' dizisinde yaşadı.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı 'Medcezir'de 'Beren Beylice' karakterini canlandıran Daner, asıl çıkışını ise 'Vatanım Sensin' dizisindeki 'Hilal' karakteriyle yaptı.

SEKİZ YAŞ FARK

Vatanım Sensin'den sonra sırasıyla 'Bir Litre Gözyaşı', dijital platformda 'Hakan: Muhafız', 'Saygı' ve 'Kuç Uçusu' dizilerinde kamera karşısına geçen, son olarak 'Kara Tahta'da yer alan genç oyuncu, şimdilerde kendisinden sekiz yaş büyük işletmeci Oğulcan Engin ile yaşadığı ilişkiyle magazin gündemine geliyor.

LİSEDE DEVAMSIZLIKTAN KALDI

Son yıllarda ünlüler dünyasında adından sıkça söz ettiren isimlerden Miray Daner, setlerden fırsat bulup eğitimine devam edemeyince, lisede devamsızlıktan kalmıştı.

YILLAR SONRA MEZUN OLDU

Posta gazetesinden Kamil Sümer'in haberine göre; setlerde büyüyen güzel oyuncu, nihayet tüm derslerini verdi ve 24 yaşında lise mezunu olabildi.

Miray Daner, şimdi üniversiteye hazırlanıyor.