Polemik & Kulis
24 Ara 2018 11:18 Son Güncelleme: 24 Ara 2018 11:36

Milliyet Gazetesi'nde flaş atama! Ankara Haber Müdürü kim oldu? (Medyaradar/Özel)

Milliyet Gazetesi Ankara Haber Müdürlüğü görevine deneyimli bir isim getirildi.

Milliyet Gazetesi'nde flaş atama! Ankara Haber Müdürü kim oldu? (Medyaradar/Özel)

Demirören Medya Grubu'na ait Milliyet Gazetesi'nin Ankara Bürosu'nda Ekim ayında şok ayrılıklar yaşanmış, üç tepe yöneticisi ile bir deneyimli muhabirin görevine son verilmişti.

Milliyet Ankara Temsilcisi Serpil Çevikcan, Temsilci Yardımcısı Tolga Şardan, Ankara Haber Müdürü Gökçer Tahincioğlu ve deneyimli yargı muhabiri Türker Karapınar'la yolları ayıran gazetede bugün flaş bir atama gerçekleşti.

Milliyet Gazetesi Ankara Haber Müdürlüğü görevine deneyimli gazeteci Rıdvan Tezel atandı.

Yıllarca Star, Hürriyet, Habertürk, Sabah ve DHA'da görev yapan Tezel son olarak Türk Kızılay Ankara Şube Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Tezel bugün itibariyle yeni görevine başladı.

RIDVAN TEZEL KİMDİR? 

1976 yılında Balikesir’in Manyas ilçesinde doğan Rıdvan Tezel, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Öğrenciyken gazeteciliğe başlayan Rıdvan Tezel, sırasıyla Star Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Sabah Gazetesi’nde muhabir, Demirören Haber Ajansı ile Habertürk Gazetesi İstanbul’da editör, Habertürk Gazetesi Ankara Büroda da Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak çalıştı. En son Türk Kızılay Ankara Şube Kurumsal İletişim Müdürlüğünü yürüten Rıdvan Tezel, evli ve 1 çocuk babası.