MHP bu fotoğrafları paylaştı: Aydın Doğan, Binali Yıldırım ve Devlet Bahçeli ile aynı masada!

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili MHP'li Celal Adan'ın oğlu Sinan Buğra Adan'ın İstanbul'daki düğünü, iktidar bloğunun önde gelen isimleri ile sürpriz konukları da bir araya getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yer almadığı düğün töreninde Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın da bulunduğu görüldü. Düğünde Aydın Doğan, Devlet Bahçeli ve Binali Yıldırım ile yan yana otururken, Hulusi Akar ve Fuat Oktay da hemen yanlarında yar aldı.

MHP bu fotoğrafları paylaştı: Aydın Doğan, Binali Yıldırım ve Devlet Bahçeli ile aynı masada! - Sayfa 1

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Celal Adan'ın oğlu Sinan Buğra Adan'ın düğünü iktidar bloğunun önde gelen isimleri ile sürpriz konukları da bir araya getirdi. Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğünün fotoğrafları, MHP'nin resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

110
MHP bu fotoğrafları paylaştı: Aydın Doğan, Binali Yıldırım ve Devlet Bahçeli ile aynı masada! - Sayfa 2

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yer almadığı düğünde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuklar arasında bulundu.

210
MHP bu fotoğrafları paylaştı: Aydın Doğan, Binali Yıldırım ve Devlet Bahçeli ile aynı masada! - Sayfa 3

Düğünde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç ile birlikte Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın da bulunduğu görüldü.

310
MHP bu fotoğrafları paylaştı: Aydın Doğan, Binali Yıldırım ve Devlet Bahçeli ile aynı masada! - Sayfa 4

Düğünde Fuat Oktay, Hulusi Akar ve Bahçeli'nin birlikte bulunduğu masada, Aydın Doğan da MHP lideri ile AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın arasında oturdu.

410