Metin Yıldız sevgilisini dövdü iddiası!

Oyuncu Metin Yıldız'ın sevgilisi Gözde Kayra, darp edildiği gerekçesiyle Yıldız'dan şikayetçi oldu. Kayra, “Metin benimle evlenmek istiyordu, iç yüzünü görmüş oldum” dedi.

Metin Yıldız sevgilisini dövdü iddiası! - Sayfa 1

Altı yıl önce şiddet yüzünden eşi Elvan Pınar'dan boşanan oyuncu Metin Yıldız, yeni bir dayak skandalına daha imza attı. Metin Yıldız, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gözde Karya ile Kadıköy'de eğlendi. Ancak gece, karakolda bitti.

17
Metin Yıldız sevgilisini dövdü iddiası! - Sayfa 2

KAVGA ARABADA BAŞLADI

Çift, önce arabada tartışmaya başladı. Metin Yıldız arabayı kenara çekti, ikilinin kavgası sokakta devam etti. Tartışma, Metin Yıldız'ın Gözde Kayra'ya şiddet uygulamasıyla son buldu. 

27
Metin Yıldız sevgilisini dövdü iddiası! - Sayfa 3

Gözde Kayra, soluğu Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde aldı. Polislerle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden ve darp raporu alan Gözde Kayra, Metin Yıldız'dan şikayetçi olduğunu belirtti.

37
Metin Yıldız sevgilisini dövdü iddiası! - Sayfa 4

'BENİMLE EVLENMEK İSTİYORDU AMA...'

Gözde Kayra "Bu işin böyle olacağı belliydi. Benimle evlenmek istiyordu ama ben istememiştim" dedi. Metin Yıldız'dan her şeyin daha iyi olacağı yönünde söz aldığını belirten Gözde Kayra, "Düzelecek sandım ama olmadı. Sonunda iç yüzünü görmüş oldum. Ailem de bu ilişkiye karşıydı" dedi. 

47