Magazin
07 Ara 2018 15:50 Son Güncelleme: 07 Ara 2018 16:07

Mesut Özil'den skandal parti! 70 kadınla uyuşturucu kullanırken görüntülendi!

Mesut Özil ve takım arkadaşlarının gece kulübünde 70'ten fazla kadınla alem yaptığı görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde oyuncuların ‘gülme gazı’ olarak bilinen ‘azot protoksit’ kullanması dikkat çekiyor.

Mesut Özil'den skandal parti! 70 kadınla uyuşturucu kullanırken görüntülendi!

Ağustos ayında sezonun başlamasına sayılı günler kala çekilen görüntülerde, Mesut Özil ve takım arkadaşları Alexandre Lacazette, Matteo Guendouzi, Henrikh Mkhitaryan ve Pierre-Emerick Aubameyang Londra’da bir gece kulübünde parti yapıyor.

The Sun’ın elde ettiği görüntülerde, başta Özil olmak üzere diğer oyuncuların ‘gülme gazı’ olarak bilinen ‘azot protoksit’ kullandığı dikkat çekiyor. Özil’in elindeki balondan gazı soluduktan sonra diğer arkadaşlarına verdiği, oyuncular arasındaki Matteo Guendouzi’nin gazdan sonra baygınlık geçirdiği görülüyor.

İÇKİNİN SU GİBİ AKTIĞI PARTİYE 70 KADIN DAVET EDİLDİ

Oyuncuların özel partisine 70’ten fazla kadının katıldığı ve hesap olarak 30 bin sterlin (204 bin TL) ödendiği belirtiliyor. Takımdan ya da oyunculardan görüntülerle ilgili bir açıklama gelmezken, İngiliz basını nasıl bir yaptırım uygulanacağını sorguluyor.

KALP KRİZİNE NEDEN OLUYOR

Azot protoksitin İngiltere sınırları içerisinde 18 yaş ve üstündeki kişilere satışı serbest. Son 3 yılda satışlarının yüzde 400’ün üzerinde arttığı belirtilen gazın, vücudu oksijensiz bırakarak kalp krizine neden olabileceği ifade ediliyor.