Magazin
21 Nis 2020 14:10 Son Güncelleme: 21 Nis 2020 14:13

Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftine rekor teklif!

Geçtiğimiz haftalarda kızları Eda'yı kucaklarına alan Mesut Özil - Amine Gülşe çiftinin kızlarına, bir bebek bezi firması 5 milyonluk teklif yaptı. İngiliz bir dergi de 250 bin sterlin karşılığında Eda bebekle çekim yapmak istedi. Ünlü çift, teklifleri kabul ederse, aldıkları ücretleri yardım derneklerine bağışlayacak.

Bugüne kadar yaptıkları yardımlarla binlerce kişinin hayatına dokunan Mesut Özil ile Amine Gülşe, 30 Mart'ta dünyaya gelen bebekleriyle gündeme geldi. Habere göre; kızları Eda'nın doğumuyla İngiltere'den Almanya'ya kadar birçok yerde gündem olan ikiliye, reklam teklifleri yağmaya başladı. Dünyaca ünlü bir bebek bezi firmasının ikiliye, 5 milyon TL önerdiği iddia edildi.

250 BİN STERLİNLİK TEKLİF
Arsenal'in yıldızı ile eşine bir teklif de İngiltere'deki bir dergiden geldi. Dergi, Mesut Özil ve Amine Gülşe'yi kızları Eda ile lüks malikanelerinde fotoğraflamak için 250 bin sterlin (2 milyon 150 bin TL) önerdi.Tekliflere resmi yanıt vermeyen gözde çiftin, alacakları parayı kuruşuna kadar kurdukları BigShoe isimli yardım derneğine aktaracağı öğrenildi.