Mert Yazıcıoğlu'ndan 'Afra Saraçoğlu' açıklaması! Sessizliğini bozdu, ilk kez konuştu

Afra Saraçoğlu ile 4 yıllık ilişkisi biten Mert Yazıcıoğlu, sessizliğini bozdu. Bir mekan çıkışı görüntülenen oyuncu, ilişkisinin Saraçoğlu'nun rol arkadaşı Mert Ramazan Demir'den dolayı bittiği iddiasını yalanlayarak "Hiç konuşulduğu gibi şeyler yok. Normal bir ilişkiydi yaşandı ve bitti. Mert Ramazan bizim arkadaşımız" dedi.

Mert Yazıcıoğlu'ndan 'Afra Saraçoğlu' açıklaması! Sessizliğini bozdu, ilk kez konuştu - Sayfa 1

Son olarak Darmaduman dizisinde başrolü oynayan Mert Yazıcıoğlu, aralık ayında dört yıldır birlikte olduğu Afra Saraçoğlu'yla ilişkisini sonlandırdı. Ayrılık sonrası Saraçoğlu'ndan açıklama gelirken Yazıcıoğlu sessizliğini koruyarak Instagram hesabından romantik fotoğrafları da silmedi. Önceki akşam arkadaşlarıyla bir mekanda eğlenen yakışıklı oyuncu, kendisini bekleyen muhabirin sorularını yanıtladı.

114
Mert Yazıcıoğlu'ndan 'Afra Saraçoğlu' açıklaması! Sessizliğini bozdu, ilk kez konuştu - Sayfa 2

"NORMAL BİR İLİŞKİ YAŞANDI VE BİTTİ"
Saraçoğlu'nun Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile sevgili olduğu iddia edilmişti. Mert Yazıcıoğlu, önceki gün Beyaz Magazin muhabirlerine eski ilişkisiyle ilgili açıklama yaptı. 

214
Mert Yazıcıoğlu'ndan 'Afra Saraçoğlu' açıklaması! Sessizliğini bozdu, ilk kez konuştu - Sayfa 3

Mert Yazıcıoğlu'na Mert Ramazan Demir sorulunca "Öyle bir şey yok ya! Öyle bir şey olur mu? Hiç konuşulduğu gibi şeyler yok. Normal bir ilişkiydi yaşandı ve bitti. Mert Ramazan bizim arkadaşımız. Hiç insanların düşündüğü gibi bir şey yok! Yapamadık beraber son verdik" dedi.

314
Mert Yazıcıoğlu'ndan 'Afra Saraçoğlu' açıklaması! Sessizliğini bozdu, ilk kez konuştu - Sayfa 4

EVLERİ DE AYIRDILAR
Yazıcıoğlu ve Saraçoğlu, ayrılmasına rağmen aynı evde yaşamaya devam etmişti.

414