Menajerimi Ara'nın Dicle'sinin bilinmeyen yeteneği

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’, ‘Annem’ ve ‘Kuzgun’ gibi yapımlarla tanınan ve bu sezon Star TV’de ekranlara gelen ‘Menajerimi Ara’da Dicle karakterini canlandıran Ahsen Eroğlu çizimleriyle de dikkat çekiyor.

Menajerimi Ara'nın Dicle'sinin bilinmeyen yeteneği - Sayfa 1

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’, ‘Annem’ ve ‘Kuzgun’ gibi yapımlarla tanınan ve bu sezon Star TV’de ekranlara gelen ‘Menajerimi Ara’da Dicle karakterini canlandıran Ahsen Eroğlu, kamera önü performansı kadar bir yeteneğiyle daha öne çıkıyor. Yıllardır hem tuval üzerine hem de dijital olarak resimler yapan Eroğlu, polisiye kültür dergisi 221B’nin son sayısının kapağına imza attı. 

16
Menajerimi Ara'nın Dicle'sinin bilinmeyen yeteneği - Sayfa 2

İrlanda Polisiyesi’ni yansıtan bir illüstrasyon tasarlayan genç oyuncu, daha önce yine aynı dergi için geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden polisiye edebiyatın usta kalemi Celil Oker’i resmetmişti. ‘Menajerimi Ara’ setinde molalarda rol arkadaşlarını da çizen Eroğlu, tüm çizimlerini sosyal medya mecrası Instagram’da ‘Ahsen Eroğlu Art’ adlı sayfasında paylaşıyor. 

26
Menajerimi Ara'nın Dicle'sinin bilinmeyen yeteneği - Sayfa 3

Oto portreden soyut resme, gündelik hayat enstantanelerinden popüler kültür ilhamlarına kadar sınırsız bir yelpazeye sahip olan oyuncu, resim üzerine eğitim alarak bu yeteneğini bir adım daha ileri taşımakla birlikte sergi açmayı da hedefliyor.

36
Menajerimi Ara'nın Dicle'sinin bilinmeyen yeteneği - Sayfa 4
46