Menajerimi Ara yeni bölümüne iki ünlü konuk!

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de.

Menajerimi Ara yeni bölümüne iki ünlü konuk! - Sayfa 1

Eğlenceli hikayesiyle ilgiyle takip edilen Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisinden yeni tanıtım yayınlandı. Dizinin Bora Akkaş ve Chaby’nin konuk olduğu 18. bölüm tanıtımına Dicle (Ahsen Eroğlu) ve Barış’ın (Deniz Can Aktaş) romantik anları damga vurdu.


15
Menajerimi Ara yeni bölümüne iki ünlü konuk! - Sayfa 2

‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümü romantizm ve eğlenceyi bir arada sunmaya geliyor. Bir yanda menajerlerin oyuncularıyla zorlu mücadeleleri bir yanda Dicle ve Barış’ın yakınlaşması 18. bölüme damga vurmaya hazırlanıyor.


25
Menajerimi Ara yeni bölümüne iki ünlü konuk! - Sayfa 3

Bora Akkaş ve Chaby’nin konuk olduğu bölümde, Ego Ajans’ta her şeye rağmen yılbaşı heyecanı yaşanıyor. Dicle ve Emrah (Semi Sırtıkkızıl) ajansı süslerken bütün ekip yılbaşı partisinde bir araya geliyor. Dicle aldığı reklam teklifine çok şaşırmışken onu asıl Barış’ın terasta yapacağı hamle şoka sokuyor.


35
Menajerimi Ara yeni bölümüne iki ünlü konuk! - Sayfa 4

Dinamizmini hiç kaybetmeyen dizinin konuk oyuncuları Bora Akkaş’ın ehliyet almak için sarf ettiği büyük çaba ve Chaby’nin hikayesi de seyircide tebessüm yaratmaya hazırlanıyor.


45