Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak?

Star TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Menajerimi Ara'nın yeni bölüm konuğu belli oldu. Usta sanatçı Selda Alkor, 32. bölümde Menajerimi Ara'da izleyiciyle buluşacak.

Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 1

Yer aldığı sayısız film ve Türkiye televizyonlarına damga vurmuş dizileriyle efsaneleşen usta sanatçı Selda Alkor, bu hafta ‘Menajerimi Ara’nın ağırladığı yıldız isimlerden biri oluyor. Selda Alkor, dizide yıllardır ona eşlik eden çok sevdiği dublajcısını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalıyor. 

18
Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 2

Menajerimi Ara'nın Pazar günü yayınlanacak 32. bölümünde Barış son anda deneme çekimine katılmaktan vazgeçtiği ‘Zor Yıllar’ filmi için tekrar kolları sıvıyor. Bu sefer rolü kapmakta çok kararlı olan Barış, Dicle’nin de büyük desteğini alıyor. Dicle ve Barış’ı beraber görmeye tahammül edemeyen Ayla ise soluğu ajansta alıyor. Ayla, Dicle’yi Feris’e şikayet ederken Feris’in Dicle’yi savunması Ayla’yı iyice öfkelendiriyor.

28
Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 3

Dicle ve Kıraç’ın (Barış Falay) baba-kız anları ile Serkan (Serhat Teoman) ve Feris’in romantik anları seyircilerin kalbini ısıtacak bir bölümün sinyallerini verirken Ceyda’nın Kıraç’la asansörde kaldığı anlar dikkat çekiyor. Bununla beraber Ceyda, Dicle’ye Barış’ın kariyeri ve ikilinin ilişkisine dair önemli bir soru yöneltiyor. Dicle’nin cevabının ne olacağı ise yeni bölüme dair merakı artırıyor.

38
Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 4

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek.

48