Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak?

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 19.bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Dizinin yeni tanıtımında; Ego Ajans’ın yılbaşı partisinde romantik anlar yaşayan Dicle ve Barış birbirlerine karşı olan hislerini ajanstakilere fark ettirmemek için büyük çaba harcarken, Serkan’ın Ego Ajans’ı satın alması ajansta bomba etkisi yaratıyor.

Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 1

Bölümün sürpriz konuklarından Tuğba Çom Makar’ın yaşadığı estetik krizi ise izleyiciye eğlenceli anlar yaşatacak.

110
Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 2

Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümünden heyecan dolu yeni bir tanıtım yayınlandı.

210
Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 3

Tanıtımda; yılbaşı partisindeki yakınlaşmalarını ajanstakilerden saklamak isteyen Dicle ve Barış, kendilerini yeni bir maceranın içinde bulurken Kıraç, Serkan’ın ajansı satın aldığı haberiyle deliye dönüyor.

310
Menajerimi Ara dizisine sürpriz isim! Hangi ünlü oyuncu konuk olacak? - Sayfa 4

Peride, Kıraç ve Serkan’ın arasındaki rekabetin ve Serkan’ın yeni hamlesinin kişisel bir sebepten kaynaklandığını düşünürken, Kıraç’a geçmişte Serkan’a ne yaptığını soruyor. Bununla beraber, Serkan’ın ajansın yeni sahibi olmasıyla koyduğu kurallar ve koştuğu şartlar, menajerler için zorlu ve yeni bir dönemin habercisi oluyor.

410