Menajerimi Ara dizisine iki sürpriz konuk!

Ay Yapım imzalı sevilen dizi ‘Menajerimi Ara’nın 24. bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Heyecanlı bir bölümün daha ipuçlarının verildiği tanıtımda, Kıraç (Barış Falay) artık Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) kimliğinde kendi soyadının yazmasını istediğini dile getiriyor.

Menajerimi Ara dizisine iki sürpriz konuk! - Sayfa 1

Dizinin yeni bölümüne başarılı oyuncu Aslı Tandoğan ve kitleler tarafından takip edilen sosyal medya fenomeni Başak Karahan konuk oluyor.

17
Menajerimi Ara dizisine iki sürpriz konuk! - Sayfa 2

‘Menajerimi Ara’dan yeni bir tanıtım seyirciyle buluştu. Sosyal medya fenomeni Başak Karahan oyuncu olmak için Ego Ajans’ın kapısını çalıyor ve Çınar’la (Fatih Artman) kariyeri hakkında konuşuyor.

27
Menajerimi Ara dizisine iki sürpriz konuk! - Sayfa 3

Bununla beraber, kendisini filminde oynatmak isteyen yakın arkadaşı Osman’ı kırmadan bu işten kurtulmanın yollarını arayan Aslı Tandoğan, menajeri Feris’le (Canan Ergüder) çeşitli planlar yapıyor. Yaptıkları her plan yeni bir maceraya yol açarken, ikilinin komik anları seyircilere eğlenceli anlar yaşatacak.

37
Menajerimi Ara dizisine iki sürpriz konuk! - Sayfa 4

Çınar, Feris’e hayalleri ve istekleri için doğru zamanı aramayı bırakmasını tavsiye ederken, tanıtımda Kıraç’ın genç bir oyuncuyu yaka paça ajanstan kovması dikkat çekiyor. Kıraç’ın Dicle’den artık soyadını taşımasını istediği anlar ise izleyenleri duygulandıracak.

47