Gündem
04 Oca 2019 14:39 Son Güncelleme: 04 Oca 2019 15:30

Menajeri açıkladı: Deniz Çakır şu anda sette!

Sabah gazetesinde yer alan 'Deniz Çakır' haberi ile ilgili menajerinden açıklama: Deniz Hanım peruk takıp olay çıkaracak bir sanatçı değil. Kendisi şu anda sette...

Sabah gazetesinde bugün yer alan haberde oyuncu Deniz Çakır’la ilgili olarak, “İçkili bir halde gittiği kafede yan masada sohbet eden 6 başörtülü kadına ‘Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!’ diyerek sözlü tacizde bulunduğu” iddiası ortaya atıldı.

Sabah’ın magazin eki Günaydın’da yer alan haberde Deniz Çakır’ın eski fotoğrafları ‘Arşiv’ denilerek ‘zil zurna sarhoş bir halde’ ifadesi ile yayınlandı. Konuyla ilgili olarak Gazete Duvar’a konuşan Çakır’ın menajeri Seda Sertbaş, haberin gerçek olmadığını ve bu durumu Sabah gazetesi yönetimine de ilettiklerini belirtti. Sertbaş, “Deniz Hanım şu an kızıl ve kısa saçlı! Peruk takıp olay çıkaracak bir sanatçı da değil. Kendisi şu anda sette” dedi.

NE OLMUŞTU?

ATV’de yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde Oktay Kaynarca ile üç sezon başrol oynayan Deniz Çakır bu sezon kadrodan çıkarılmış ve bu kararın ‘yaşam tarzı gerekçe gösterilerek alındığı’ iddia edilmişti. Çakır ise, “Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim” demişti.