Medya
24 Şub 2022 08:25 Son Güncelleme: 24 Şub 2022 09:41

Memduh Bayraktaroğlu’nun evi basıldı! Bahçeli’den şikayetçi oldu…

Memduh Bayraktaroğlu, 5-6 kişilik bir grubun evine baskın yaptığını açıkladı. Ülkücülerden şüphelendiğini dile getiren Bayraktaroğlu, Devlet Bahçeli’den şikayetçi olduğunu ifade etti.

Korkusuz Gazetesi yazarı Memduh Bayraktaroğlu gece 23.01'de evinin basıldığını ve  jandarmadan yardım istediğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Memduh Bayraktaroğlu, yaşadıklarını Twitter'dan şu paylaşımlarla duyurdu:  

“Değerli arkadaşlarım. Bu gece saat 23.01’de Bir grup eli sopalı yüzleri beyaz bezle örtülü evimin kapısına gelip çiçek sepetinden çiçek getirdiklerini söylediler.

Çiçekçinin Telefonunu istedim telefon numarası veremeyince şüphelendim ve bendeki telefon numarasından jandarma karakol komutanını aradım.

Hemen Akyaka jandarma karakol Komutanlığı aradım ve evime 5-6 kişilik bir grubun baskın yaptığını kapımı tekmeleyerek zorla evime girmek istediklerini söyledim.

Jandarma Komutanında yüksek sesle konuşunca yardım çağırdım anladılar ve hep birlikte bahçemizi koşarak terk ettiler kısa bir süre sonra da jandarma ekibi geldi.

Öncelikle ülkü ocakları genel başkanına bana operasyon düzenlenmesi emrini veren MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli'den şikayetçiyim. kanıtım ülkü ocakları genel başkanının tarafıma gönderdiği tehdit mesajıdır.”