Gündem
08 Ara 2021 23:32 Son Güncelleme: 08 Ara 2021 23:34

Melih Gökçek Özgür Özel hakkında fena pot kırdı! "Burnunu kırmışlar, nasıl üzüldüm anlatamam"

Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek, CHP'li Özgür Özel'le ilgili dikkat çeken bir tweet attı. Özel'in burnundan operasyon geçirdiğini bilmeyen Gökçek, "Burnunu kırmışlar, nasıl üzüldüm anlatamam. Bana, sana yumruk atanı söyle ben ona söyleyeceğimi biliyorum." paylaşımına Özel'den yanıt gecikmedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in pazar günü burnundan operasyon geçirdiğini bilmeyen Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek, Twitter'dan yaptığı paylaşımla çok konuşuldu.

"NASIL ÜZÜLDÜM ANLATAMAM"

Melih Gökçek, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Özgür burnunu kırmışlar, nasıl üzüldüm anlatamam. Bana, sana yumruk atanı söyle ben ona söyleyeceğimi biliyorum. Aklıma Süleyman Soylu'ya 'Burnundan fitil fitil getirmezsem namerdim' lafın geldi. Şimdi senin burnundan gelince, Soylu'nun ahımı tuttu acaba? Ne dersin Özer?" ifadelerini kullandı.

 "YALANLA ÇARPITIYOR"

Gökçek'in twetini alıntılayan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Tüm Meclis, tüm Türkiye 4 gün önce geçirdiğim bir ameliyat nedeniyle burnumun bandajlı olduğunu biliyor. Bir sağlık konusunu bile böylesi bir yalanla çarpıtabilecek kadar alçalabilene adı üstünde 'Melih Gökçek' denir." dedi.